Oferta Sesyjna


Regulamin sesji zdjęciowych:


1.Regulamin jest obowiązkowym dokumentem z jakim obowiązek ma zapoznać się Klient przed wykonaniem usługi. Uiszczenie zadatku równoznaczne jest z akceptacją regulaminu, jego nieprzeczytanie nie zwalnia z konsekwencji jakie za sobą niesie.


2. Zdjęcia z sesji zdjęciowej/reportażu z uroczystości przekazywane są na pamięci przenośnej, wywołanych odbitek lub drogą elektroniczną na adres e-mail. W zależności od wybranego pakietu.


3.Płatność za sesję występuje w dwóch etapach: ZADATEK w wysokości ustalonej w oparciu o wybrany przez Klienta pakiet przelewany na konto bankowe w ciągu 2 dni od dokonania rezerwacji oraz PŁATNOŚĆ KOŃCOWA, czyli uregulowanie całości kwoty w dniu wykonywanej usługi, Nie ma możliwości późniejszej zmiany pakietu. Zadatek w przypadku nieodbytej sesji przepada, istnieje możliwość przełożenia terminu tylko jeden raz na termin zaproponowany przez fotografa.


4. Fotograf oraz klient  ma prawo jednokrotnie przesunąć termin sesji ( np. z powodu choroby )

5. Sesje dziecięce, ciążowe, rodzinne, indywidualne mogą odbywać się w studiu jak i w plenerze. W przypadku braku pogody w dniu w którym ustalony był termin sesji plenerowej, fotograf w porozumieniu z Klientem wyznacza nowy termin sesji lub wykonuje ją w studiu.


6. Zdjęcia Klient otrzymuje w formacie jpg. Nie udostępniam surowych plików RAW. Retuszowi podlegają tylko niedoskonałości powstałe w dniu sesji – małe zadrapanie czy wypryski. Nie zmieniam sylwetki ciała ani poszczególnych jego części – nie usuwam elementów tła, nie zmieniam kolorów tła ani innych przedmiotów. Bez profesjonalnej fryzury i makijażu nie dokonuję żadnych korekt włosów i skóry. Nie mam funkcji pralki i żelazka w Photoshopie : )


7.Zdjęcia, które Klient otrzymuje, są wybrane przez Fotografa, wg jego kryteriów technicznych, merytorycznych i wizualnych do miesiąca od daty sesji.


8. Klient dodatkowo może otrzymać całkowity materiał z sesji, z którego ma możliwość wyboru ujęć dodatkowych odpłatnych w zależności od pakietu . W przypadku jakiegokolwiek udostępnienia lub publikacji zdjęć w formie miniaturek Klient ponosi koszt w wysokości 500 zł w oparciu o Fakturę, którą należy opłacić w ciągu 7 dni roboczych.
Galeria zdjęć do wyboru oddawana jest w terminie 15 dni roboczych liczonych od dnia wykonania sesji.  gotowe zdjęcia  oddawane są w terminie 30 dni roboczych od dnia wyboru ujęć z galerii – czas oddania zdjęć jest liczony od wpłaty pieniędzy za dodatkowe ujęcia na konto podane przy wpłacie zadatku. Usługa ekspres – w ciągu 3 dni roboczych od dnia sesji +650 zł.
9. Fotograf nie pracuje w święta. Istnieje jednak możliwość wykonania sesji w tych dniach za dodatkową dopłatą 750 zł do kwoty wybranego pakietu.


10. Istnieje możliwość wykupienia sesji w postaci bonu podarunkowego. Bon ma ważność 
6 miesięcy od daty zakupu i w tym czasie należy wykonać sesję. Opłatę za wybrany pakiet prezentowy oraz papierowy bon w formie zaproszenia na sesję należy uregulować w dniu jego zakupu. Istnieje możliwość wysyłki bonu podarunkowego listownie po wcześniejszej zapłacie na wskazane konto . Bonu nie można wymienić na gotówkę jak również nie można go zwrócić. Po upływie 6 miesięcy bez żadnego kontaktu od Klienta, bon przepada. Wskazane jest więc aby obdarowana osoba zgłosiła się jak najwcześniej do Fotografa w celu ustalenia terminu oraz szczegółów sesji.


11. Fotograf zawsze na dzień lub kilka dni przed sesją drogą mailową, smsową lub w wiadomości na facebooku potwierdza datę i godzinę sesji. W przypadku braku reakcji do dnia poprzedzającego sesję, Fotograf wysyła powiadomienie o anulowaniu terminu sesji.12. Zakaz wchodzenia do studia bez zmiennego obuwia oraz w odzieży wierzchniej. Proszę pamiętać o tej regule oraz wcześniej uprzedzić wszystkich uczestników :)

Share
Tweet
Pin
Share