Oferta Sesyjna
Regulamin sesji zdjęciowych:

REGULAMIN1.Regulamin jest obowiązkowym dokumentem z jakim obowiązek ma zapoznać się Klient przed wykonaniem usługi. Uiszczenie zadatku równoznaczne jest z akceptacją regulaminu, jego nieprzeczytanie nie zwalnia z konsekwencji jakie za sobą niesie.


2. Zdjęcia z sesji zdjęciowej przekazywane są na pamięci przenośnej, wywołanych odbitek lub drogą elektroniczną na adres e-mail. W zależności od wybranego pakietu.


3. Fotograf oraz klient ma prawo jednokrotnie przesunąć termin sesji ( np. z powodu choroby )


4. Sesje dziecięce, ciążowe, rodzinne, indywidualne mogą odbywać się w studiu jak i w plenerze. W przypadku braku pogody w dniu w którym ustalony był termin sesji plenerowej, fotograf w porozumieniu z Klientem wyznacza nowy termin sesji lub wykonuje ją w studiu. W przypadku zdjęć w studio proszę o zabranie obuwia zmiennego,(czysta podeszwa) w innym wypadku sesja jest wykonywana na boso .


5. Zdjęcia Klient otrzymuje w formacie jpg. Nie udostępniam surowych plików RAW. Retuszowi podlegają tylko niedoskonałości powstałe w dniu sesji – małe zadrapanie czy wypryski. Nie zmieniam sylwetki ciała ani poszczególnych jego części – nie usuwam elementów tła, nie zmieniam kolorów tła ani innych przedmiotów. Bez profesjonalnej fryzury i makijażu nie dokonuję żadnych korekt włosów i skóry. Nie mam funkcji pralki i żelazka w Photoshopie : )


7.Zdjęcia, które Klient otrzymuje do wybrania, są wybrane przez Fotografa, wg jego kryteriów technicznych, merytorycznych i wizualnych do 5 dni roboczych od daty sesji. gotowe zdjęcia oddawane są w terminie 30 dni roboczych od dnia wyboru ujęć z galerii – czas oddania zdjęć jest liczony od wpłaty pieniędzy za dodatkowe ujęcia lub od dnia wybrania zdjęć przez klienta. Usługa ekspres – w ciągu 3 dni roboczych od dnia sesji +650 zł.


8. W przypadku jakiegokolwiek udostępnienia lub publikacji zdjęć w formie miniaturek Klient ponosi koszt w wysokości 500 zł w oparciu o Fakturę, którą należy opłacić w ciągu 7 dni roboczych.


9. Fotograf nie pracuje w niedziele oraz w święta. Istnieje jednak możliwość wykonania sesji w tych dniach za dodatkową dopłatą 750 zł do kwoty wybranego pakietu.10. Sesje można zakupić w formie Voucheru , które ważne są 9 miesięcy od daty zakupu i w tym czasie należy wykonać sesję. Opłatę za wybrany pakiet prezentowy oraz papierowy bon w formie zaproszenia na sesję należy uregulować w dniu jego zakupu. Istnieje możliwość wysyłki bonu podarunkowego listownie po wcześniejszej zapłacie na wskazane konto . Bonu nie można wymienić na gotówkę jak również nie można go zwrócić. Po upływie 10 miesięcy bez żadnego kontaktu od Klienta, bon przepada. Wskazane jest więc aby obdarowana osoba zgłosiła się jak najwcześniej do Fotografa w celu ustalenia terminu oraz szczegółów sesji.


11. Fotograf zawsze na dzień lub kilka dni przed sesją drogą mailową, smsową lub w wiadomości na facebooku potwierdza datę i godzinę sesji. W przypadku braku reakcji do dnia poprzedzającego sesję, Fotograf wysyła powiadomienie o anulowaniu terminu sesji.


W razie jakikolwiek pytań proszę o kontakt tel: 726191069

Share
Tweet
Pin
Share