by - lutego 23, 2023

 Zapraszam Cię na wyjątkową sesję fotograficzną z okazji Twoich 18 urodzin!


Oferta obejmuje sesję w specjalnie przygotowanym do tego celu studio, z dekoracją dostosowaną do Twoich upodobań Możesz wybrać kolor dekoracji, który najlepiej odzwierciedla Twój styl i osobowość. Sesja będzie trwała od 40 do 70 minut , w zależności od wybranego przez Ciebie pakietu. W specjalnie przygotowanym studio będziesz mogła poczuć się jak prawdziwa gwiazda i zaprezentować swoje piękno w profesjonalnym otoczeniu. Razem z dekoratorką zadbamy o każdy szczegół, tak aby Twoje zdjęcia były perfekcyjne. Podczas sesji będziesz miała możliwość zmiany stylizacji. Dzięki temu każde zdjęcie będzie niepowtarzalne i pełne emocji. Otrzymasz od 5 do 15 wyretuszowanych zdjęć w zależności od wybranego przez Ciebie pakietu. Wszystkie zdjęcia będą dostarczone w formie cyfrowej. To wspaniały pomysł na prezent dla siebie lub dla bliskiej osoby, która wkracza w dorosłe życie. Sesja w specjalnie przygotowanym studio z dekoracją dostosowaną do indywidualnych upodobań to niezapomniane wspomnienie na całe życie.


Zalecam rezerwację sesji z minimum 2-tygodniowym wyprzedzeniem, aby upewnić się, że znajdziesz dogodny dla siebie termin. Dodatkowo, w ramach oferty, oferuję specjalnie przygotowane pudełko z odbitkami z sesji, które możesz zachować jako piękną pamiątkę. Pudełko zawierać będzie nie tylko odbitki w formacie 15x23, ale również niespodziankę, która na pewno Cię zaskoczy i umili wspomnienia z sesji.


Nie czekaj, zarezerwuj już teraz swoją sesję i wybierz pakiet, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Zapewniam, że będzie to niezapomniana przygoda, pełna pozytywnych emocji i wspaniałych wspomnień!


REZERWACJA You May Also Like

0 komentarze