Angel - sesja w sali tańca

by - kwietnia 03, 2013


Sesja z Angel to typowy spontan, Ola zaproponowała mi sale do tańca gdzie uczy. Od razu się zgodziłam bo był to dla mnie idealny pomysł. Sala sama w sobie ma klimat. Kojarzy mi się z filmami amerykańskimi. Zrobiłyśmy mnóstwo zdjęć w kilku stylizacjach ;) Zapraszam do oglądania.

PS. Ola ma nieziemskie oczy :D
You May Also Like

4 komentarze

 1. Nie licząc 3 pierwszych przed krótką notką: 3 i 4 - krzywo; 5 i 6 - nie rozumiem idei publikowania zdjęcia kiepskiego (5) i dobrego(6) obok siebie; 7-9 to samo w dodatku z brudnym lustrem w tle; 12,13,14 - znów to samo, nie wystarczy jedno?; 15-17 - po raz kolejny to samo w dodatku niespecjalnie udane; 20 - zastanów się nad używaniem photoshopa - niebieski brzuch?; 21 - krzywo, prześwietlona podłoga i wydaje się być nieostre, 22 - to chyba jakiś żart?; 23 i 24 - chyba miały pokazać jakie miny może stroić modelka, znowu - po co takie same?.
  I mała poprawka na koniec: Picassa? To by tłumaczyło dziwne efekty postprodukcji.
  Jak już mówiłam 6 jest dobra. Trafiony kadr, ciekawa koncepcja, dobre światło i nie padł balans bieli. (już nawet specjalnie nie przeszkadza to, że jest krzywe). Życzę dalszych sukcesów i mam nadzieję, że ten komentarz przyjmiesz jako konstruktywną krytykę, a nie zwykły hejt.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie nie używam picassy ;) dzięki za krytykę i zapraszam częściej ;)

   Usuń
 2. Ta Pani ma na imie w koncu Ola czy Martyna? Noptaklem sie na facebooku na 2 profile z tymi samymi zdjeciami i juz sam nie wiem. Pytam bo jest nieziemsko piekna.
  Ola - https://www.facebook.com/profile.php?id=100004385403101&fref=ts
  Martyna - https://www.facebook.com/martyna.opuchowicz?fref=ts

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ola, dzięki za info zaraz napisze koleżance ze ktoś się pod nią podszywa ;)

   Usuń