sesja wizerunkowa - stylistka rzęs

by - czerwca 15, 2023
Cześć wszystkim!


Dzisiaj mam przyjemność podzielić się z Wami zdjęciami z niezwykłej sesji wizerunkowej dla niezwykłej kobiety - Dagmary Drzazgi, założycielki Loveliness. Dagmara postanowiła wyrazić swoją mocną osobowość, nowoczesność i piękno poprzez tę sesję, i nie mogłam być bardziej podekscytowana, że mogłam to uwiecznić.

Sesja odbyła się w moim studiu, na  białym tle, które stanowiło doskonałe tło dla Dagmary i jej wyrazistej osobowości. Zastosowałam różne techniki oświetleniowe, aby stworzyć różnorodne kadry i podkreślić wszystkie cechy, które Dagmara chciała ukazać.

Każde zdjęcie w tej sesji emanuje energią i pewnością siebie. Dagmara w pełni wykorzystała moc wyrazistych pozy i stylizacji, aby pokazać światu, kim jest i jaką siłę ma w sobie. Jej spojrzenie i postawa są pełne determinacji i zdecydowania, a zarazem emanują niezwykłym urokiem.

Chciałam, żeby ta sesja była wyjątkowa i pełna różnorodności. Dlatego eksperymentowałam z różnymi ujęciami i kompozycjami, aby uchwycić różne aspekty osobowości Dagmary. 

Przez całą sesję panowała niezwykła atmosfera pełna kreatywności i współpracy. Dagmara była profesjonalna i otwarta na eksperymenty, co pozwoliło nam stworzyć zgrany zespół i uzyskać wspaniałe rezultaty. Jestem wdzięczna Dagmarze za zaufanie i możliwość uwiecznienia jej niepowtarzalnego wizerunku.

Sesja wizerunkowa dla Loveliness Dagmary Drzazgi była dla mnie prawdziwą przyjemnością i inspiracją. Mam nadzieję, że te zdjęcia oddają zarówno moc jej charakteru, jak i piękno, które reprezentuje. Dziękuję Dagmarze za tę niezwykłą współpracę i życzę jej dalszych sukcesów w realizacji swoich marzeń.

Jeśli Wy również chcielibyście uwiecznić swoją osobowość i wyjątkowość poprzez sesję wizerunkową, zapraszam do kontaktu. Razem możemy stworzyć coś niezwykłego!

sesje możesz takie zarezerwować tutaj: REZERWACJA 


sesja wizerunkowa jelenia gora

sesja biznesowa jelenia gora


 

You May Also Like

0 komentarze